חסר רכיב

קראוסהר גיורא ז"ל

קראוסהר גיורא ז``ל
-
14/02/1950 - 25/02/2009
גיורא קראוסהר
 
נולד בכפר מסריק, ב 14.2.1950
נפטר בעין המפרץ, ב 25.2.2009 

אחרי המסלול של ביה"ס וצבא וכו' חזר לקיבוץ. ב – 1972 נישא ליעל. נולדו להם שתי בנות.
גיורא בלט בצניעותו ובשתקנותו. בבית היה מתנהג אחרת, יותר חופשי, מצחיק, משעשע. בקיבוץ שימש במספר תפקידים. בעבר הרחוק היה סדרן עבודה, וחבר בועדות שונות. כמו כן היה מרכז השלחין מספר שנים. 
ב – 1989 עזבו הוא ויעל את הקיבוץ עם המשפחה. באותן שנים עבד גיורא בחברת נטפים ואף בחברות השקייה אחרות. היה מתקין את המערכות שלהם בחו"ל. אוזבקיסטן, ברזיל, גאנה, קזחסטן, תאילנד.
את זה אהב לעשות. היה הרפתקן לא קטן. לקח מדי פעם סיכונים. 
בשנת 2000 חלה הידרדרות במצבו הבריאותי, עבר ניתוח לב ואחרי שנה הוא ויעל חזרו לקיבוץ. עבד בעבודות שונות מחוץ לקיבוץ ואחרי זמן, החל לעבוד בקיבוץ. קצת במפעל ובקיץ בענף גידולי שדה. מאוד אהב זאת. היה מתיישב על הטרקטור ושעות על שעות, חרש, קילטר וליקט עם הפועלים, אבטיחים. 
בשנים האחרונות, נישאו בנותיו ונולדו נכדים. הוא היה אבא וסבא מיטיב ודואג. היה משועשע ומשעשע עם הנכדים. עזר לבנות ככל יכולתו והיה יותר פתוח ופחות ביישן. היה לו חשוב מאוד לשמור על קשר טוב עם בנותיו ומשפחותיהן.
היה בקשר עם חבריו מגד"ש ואכן, ביומו האחרון,עוד ישב איתם בארוחת הצהריים בחדר האוכל וזמן קצר אחר כך נפטר.
אהב לצלם והיה פעיל בחוג הוידאו של הקיבוץ וגם היה מעורב בתקשורת המועצתית. התנדב לעזור איפה שהיה צריך. בחגים ומסיבות ואיפה שנתבקש. עזר גם באופן אישי לאנשים שרצו ללמוד על צילום או בנושאים אחרים. 
היה איש חרוץ, נחמד, חכם ועתיר הומור. ויותר מכל צנוע ונחבא אל הכלים. אנחנו במשפחה מתגעגעים אליו מאוד. 

יהי זכרו ברוך.
חסר רכיב